top of page

ДВОДЕННИЙ БАЗОВИЙ ОСВІТНІЙ КУРС ПО ТРИХОСКОПІЇ

Автор

Професор Юлія Овчаренко

Дата: 19-20 серпня 2024

Місце: Ужгород, готель White Hill Hotel

Ціна: 20 000 грн

Шановні колеги!

На даний час трихоскопія визнана золотим стандартом і обов'язковим компонентом обстеження трихологічного пацієнта і на наш погляд, головним практичним досвідом для трихолога. Наш фундаментальний курс адресований як лікарям-початківцям, так і фахівцям, що регулярно використовують трихоскопію.

 

За останні роки були отримані результати численних оригінальних досліджень, а трихоскопічні знання помножуються з величезною швидкістю по всьому світу. У цьому освітньому циклі ми намагалися систематизувати, уніфікувати, пропустити через себе і видати квінтесенцію знань і досвіду по трихоскопії, які нам пощастило придбати в клінічній практиці і аналізуючи досвід експертів. В 2024 році цикл був доповнено найновітнішими інсайта з Всесвітнього конгресу по трихоскопії WTC2024, що відбувся в Канкуні

 

Впевнені, що достовірна інтерпретація результатів трихоскопії можлива лише в контексті клінічної оцінки. Для спрощення сприйняття великого обсягу інформації, матеріал курсу узагальнено в алгоритмічні диференційно-діагностичні системи на основі клінічного патерна локальної, дифузійної, маргінальної втрати волосся рубців і нерубцюючих типів. До трихоскопічних критерій будуть проведені клініко-гістологічні кореляції для розпізнавання безлічі захворювань волосся, а ключі до діагностики активності захворювання, вибору і моніторингу терапії будуть представлені на підставі відомої властивості трихоскопії відображати патофізіологічні процеси.

 

Я сподіваюся, отримані знання допоможуть вам дізнатися професійні тонкощі та особливості застосування цього методу дослідження для успішного впровадження в свою клінічну практику.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ ФУНДАМЕНТАЛЬНА ТРИХОСКОПІЯ

Перший день

  • Базові поняття трихоскопії. Трихоскопічні структури. Алгоритм проведення трихоскопії

  • Локальні форми втрати волосся нерубцевого, двофазного та рубцевого типів

  • Дифузні форми втрати волосся нерубцевого, двофазного та рубцевого типів

  • Live-трихоскопія. Практичні навички роботи на трихоскопічном обладнанні

Другий день

  • Крайові форми втрати волосся нерубцевого, двофазного та рубцевого типів

  • Запальні захворювання шкіри голови

  • Генетичні та тракційні аномалії волосяного стрижня

  • Трихоскопічна вікторина. Клінічний розбір кейсів учасників тренінгу

Програма циклу ФУНДАМЕНТАЛЬНА ТРИХОСКОПІЯ складається з 6 теоретичних модулів, великої добірки авторських клінічних випадків, live-трихоскопії, вікторини - інтерактивного блоку, який дозволить закріпити вивчений матеріал та розбір кейсів учасників тренінгу. Даний курс розроблений для лікарів-трихологів, дерматовенерологів, дерматокосметологів, лікарів загальної / сімейної практики, лікарів-інтернів та студентів медичних ВУЗів, які цікавляться методом трихоскопії.

 

Навчання в Інституті трихології дає можливість брати участь у лікувальному процесі клініки в атмосфері колегіального спілкування. Методичний матеріал викладено в авторських монографіях та літературі. Спеціально обладнані навчальні аудиторії та клінічні кабінети європейського рівня дозволяють успішно здобувати знання і практичні навички в трихоскопії.

Заняття проходять з 10.00 до 18.00, щодня передбачені 2 брейк-кави і ланч для учнів клініки. Після проходження курсу ФУНДАМЕНТАЛЬНА ТРИХОСКОПІЯ видається іменний сертифікат та навчання дає можливість отримати 20 атестаційних балів.

Підготуйте гарний настрій, клінічні питання та цікаві кейси, які б ви хотіли обговорити та приєднуйтесь до навчання!

Деталі та реєстрація по телефону +38 093 121 86 90 (Катерина)
bottom of page