ОНОВЛЕНИЙ ОСВІТНІЙ ЦИКЛ ІЗ ФУНДАМЕНТАЛЬНОЇ ТРИХОЛОГІЇ
Автор
Професор Юлія Овчаренко
Дата: 21-23 листопада 2024 року
Місце: Київ
Ціна: 22 500 грн
Базовий цикл тематичного удосконалення з клінічної трихології був створений в 2007 році, програма якого отримала державну відзнаку - патент Украіни. З тих часів навчання надало трихологічний стартап більш ніж 1000 лікарям з Украіни та інших краін світу та досягнуло основної мети – створення української школи трихологіі.
На протязі років тренінг змінювався, оновлявся за впливом часу, доповнювався новими відкриттями та адаптувався під запитинаших курсантів. Сьогодніу програму курсу інтегровано хайлайти за підсумками роботи топових івентів:
-
Всесвітнього конгресу з дослідження волосся (WCHR2022, Мельбурн; WCHR2024, Далас)
-
Щорічного конгресу Американської академії дерматології (AAD 2023, Новий Орлеан)
-
Європейського конгресу з дослідження волосся (EHRS2023, Шефілд)
-
Всесвітнього конгресу з трихоскопії (WTC2024, Канкун)
Програма включає розбір цікавих прикладів з практики, відповіді на Ваші запитання в області діагностики та лікування волосся та шкіри голови, набуття практичних навичок роботи на діагностичному трихоскопічному обладнанні. Даний курс розроблений для лікарів трихологів, дерматовенерологів, дерматокосметологів, лікарів загальної / сімейної практики, лікарів-інтернів та студентів медичних ВУЗів, які цікавляться трихологією.
ПРОГРАМА ТРИДЕННОГО ЦИКЛУ ТУ «ФУНДАМЕНТАЛЬНА ТРИХОЛОГІЯ»
1. Введення в дисципліну
1.1. Основні напрямки наукових досліджень, новітня термінологія і класифікації в дерматотрихології
1.2. Сучасні уявлення базових аспектів біології волосяного фолікула, клінічна значущість впливу генетичних, ендогенних і екзогенних факторів на розвиток волосся і виникнення дерматотрихологічної патології
1.3. Діагностичний маршрут трихологічного пацієнта і його інтерпретація (спеціальні трихологічні тести, трихоскопія (аналіз якісних та кількісних показників), фототрихограма, біопсія скальпу, клініко-лабораторні дослідження)
1.4. Набуття практичних навичок роботи на діагностичному обладнанні з основами трихоскопії
2. Клінічна трихологія
2.1. Сучасний погляд на питання етіопатогенезу, диференційно-діагностичні алгоритми, європейські стандарти лікування і альтернативні методи терапії основних патологій в практиці дерматотрихолога
2.1.1. Ефлювіум (телоген ефлювіум гострий та хронічний, анаген ефлювіум гострий та хронічний)
2.1.2. Гніздова алопеція
2.1.3. Андрогенетична алопеція у чоловіків і жінок
2.1.4. Рубцюючі форми втрати волосся
2.1.5. Хвороби скальпу
2.1.6. Гіпотрихози, що асоціюються з аномалією стрижня
2.1.7. Психотрихологічні захворювання (аутодеструктивні, психосоматичні стани та пседвоалопеції)
3. Прикладна трихологія
3.1. Застосування сучасних методик лікувально-профілактичних заходів в терапії та динамічного спостереження пацієнтів дерматотрихологічного профілю (авторські алгоритми поєднаного застосування космецевтичного догляду за шкірою голови і волоссям, фізіотерапевтичних, ін'єкційних та хірургічних методів в лікуванні волосся)
Навчання в Інституті трихології дає змогу брати участь в лікувальному процесі клініки, навчально-методичні матеріали викладено в авторських монографіях та літературі, а спеціально устатковані навчальні аудиторії та клінічні кабінети європейського рівня, дозволяють успішно навчатися та набувати практичні навички в умовах реальної клінічної практики. З 2020 року в роботу клінічної бази було інтегровано програми дистанційного навчання та низку освітніх заходів у форматі виїзних циклів, щоб надати можливість лікарям в усіх куточків країни набути знання та практичні навички.
Заняття проходитимуть з 10.00 до 18.00, щодня передбачені 2 брейк-кави і вишуканий ланч. Після проходження курсу ФУНДАМЕНТАЛЬНА ТРИХОЛОГІЯ видається іменний сертифікат та навчання дає можливість отримати 20 атестаційних балів БПР.