top of page
13955666_5404176.jpg

Оформіть підписку

 • UHRS річна

  6 000₴
  Дійсний упродовж 1 року
  • Річна підписка відкриває учаснику багато можливостей:
  • - лекції, кейси, статті, вебінари, семінари, курси тощо
  • - дозволяє отримати необхідні 50 балів БПР

Умови та тарифні плани

У минулому році Платформа працювала в тестовому режимі і весь контент надавався бекоштовно. Ми провели Фахову Школу на Саміт UHRS. Окремою значною складовою нашої роботи є відео-лекції від найкращих відомих іноземних спікерівта кейси. Ми спонукаємо наших учасників удосконалювати свою англійську мову, тому частина контенту викладена саме мовою оригіналу, а частину в перекладі. 


У 2024 році ми масштабуємо меню Платформи: розширимо секцію клінічних кейсів, куди кожен учасник може прислати свій випадок для обговорення. Також родзинкою наукового контенту буде Дайджест – аналітичне рев’ю провідних досліджень. І, звичайно, кількість лекцій, вебінарів та іншого контенту значно зросте та буде оновлюватись регулярно.

Від 12 січня цього року учасникам доступна річна підписка.
З 1 лютого платформа працюватиме в 2 форматах:

Вільний

Ви залишаєтесь учасником платформи, але матимете обмежений доступ до контенту (це будуть вибрані відео-лекції та кейси, статейні матеріали) але новий освітній контент (вебінари, семінари, курси, сучасні лекції) та заходи що передбачають отримання балів БПР для цієї форми участі не передбачено.

 

Однак ця опція не виключає можливості придбання окремих продуктів Платформи на ваш смак та потребу. 

Річна підписка

Відкриває учаснику всі можливості Платформи (відео-лекції, кейси, статті, вебінари, семінари, курси, лекції тощо)  та дозволяє отримати необхідні 50 балів БПР в одному місці.

 

Виключенням будуть конгреси UHRS.

 

 

 

Оформити підписку можна натиснувши нижче «Підписатися» або в розділі «Мої підписки» у Вашому кабінеті. 

UHRS річна

6 000 ₴

6 000

bottom of page