top of page
Clip path group-3.png

Рухайте трихологічний світ разом з нами!

Унікальна професійна територія, що об’єднала в собі навчальну платформу для лікарів (трихологів, дерматологів, фахівців естетичної медицини) та експертний майданчик інноваційних знань і
 можливостей.

Це злітна смуга для молодих фахівців, соціальна мережа клубного типу, тренажер знань, унікальні клінічні кейси, бібліотека, лекторій, сучасний онлайн конгресс-холл, тощо. 

Ми подбали не лише про різноманітний авторський контент від найкращих експертів України та світу – ми також забезпечили отримання балів БПР у максимальній кількості, в одному місці! Отримавши статус учасника платформи та особистий кабінет, Ви також отримуєте освітню, інформаційну, професійну та комунікаційну допомогу.  

Virtual Team Meeting_edited_edited.jpg

НАШІ ЦІННОСТІ

На платформі UHRS education Ви знайдете наші сертифіковані курси, записи авторських вебінарів зі всього світу і ексклюзивні онлайн-тренінги від фахівців.

Онлайн-освіта є доступним сучасним інструментом, який дозволяє залишатися в курсі останніх інновацій, удосконалювати рівень власної компетенції і професіоналізму. Наша команда фахівців готує новини, інтерв'ю, огляди подій у світі волосся і шкіри, використовуючи тільки достовірні першоджерела. Відкрийте для себе нові унікальні можливості навчання і отримайте доступ до цікавої інформації на нашій платформі!

НАШІ ЦІЛІ

Створити високоякісний україномовний освітній контент на базі всесвітніх інновацій в трихологічній науці та практиці для лікарів, інтернів, студентів, профільних лікарських установ та освітніх закладів. А потім – лише масштабування та вдосконалення! 

Наша професійна платформа об’єднує лікарську спільноту навколо питань захворювань волосся, шкіри голови, естетичної трихології та пересадки волосся.

 

Ми вдало поєднуємо традиції та інновації, національний досвід з міжнародним!

Щиро запрошуємо Вас доєднатися!

bottom of page