top of page

СТАЖУВАННЯ
З ІН'ЄКЦІЙНОЇ ТРИХОЛОГІЇ

Автор

photo_2023-10-06_13-39-45.jpg

Качук Юлія Володимирівна

Дата: 16 - 17.11 2023

Місце: Ужгород

Ціна: 14 000 грн

ПРОГРАМА ЦИКЛУ СТАЖУВАННЯ З ВІДПРАЦЮВАННЯМ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК

ІН'ЄКЦІЙНІ МЕТОДИ В ТРИХОЛОГІЇ 
(ПЛАЗМОТЕРАПІЯ, МЕЗОТЕРАПІЯ, БОТУЛІНОТЕРАПІЯ, ВНУТРІШНЬОВОГНИЩЕВІ ІН'ЄКЦІЇ КОРТИКОСТЕРОЇДІВ) 

Перший день

1.    Ін’єкційні можливості у терапії патології волосся. Показання та протипоказання. Можливості у лікування окремих трихологічних нозологій.


2.    Різновиди технік та ін’єкційних методик. Можливості та їх переваги.
Інгредієнти та терапевтичні композиції для лікування різних станів патології волосся та шкіри голови.


3.    Мезотерапія як базова методика таргетної доставки вітальних компонентів у дермальний шар та безпосередньо до волосяного фолікулу. Протоколи використання препаратів на основі гіалуронової та янтарної кислот, факторів росту, амінокислот, пептидів та інших компонентів. Розбір «робочих» препаратів з практичними рекомендаціями їх застосування.


4.    Внутрішньоосередкові пролонговані глюкокортикостероїди в лікуванні пацієнтів з гніздовою алопецією. Практичні рекомендації та відпрацювання навичок.

Другий день

1.    Можливості ін’єкійних антиандрогенів у моно та комбінованому лікуванні пацієнтів з андрогенетичною алопецією.


2.    Стратегії клітинної терапії в регенеративної трхології.


3.    Терапевтичні можливості екзосом у трихологічній практиці. 


4.    Плазмотерапія та фактори росту як монотерапія та частина комбінованого протолу лікування патології волосся. Розбір різних систем РRP. Переваги та недоліки. Практичні приклади застосування. Практичне відпрацювання навичок володіння методикою плазмотерапії у трихології.

Програма циклу  складається з  теоретичних та практичних модулів, обгрунтованих на клінічних досліжденнях. Відпрацювання практичних навичок та розбір кейсів учасників тренінгу дозволить закріпити вивчений матеріал. Даний курс розроблений для лікарів-трихологів, дерматовенерологів, дерматокосметологів, лікарів загальної / сімейної практики, лікарів-інтернів медичних ВУЗів.

Навчання в Інституті трихології дає можливість брати участь у лікувальному процесі клініки в атмосфері колегіального спілкування. Методичний матеріал викладено в авторських монографіях та літературі. Спеціально обладнані навчальні аудиторії та клінічні кабінети європейського рівня дозволяють успішно здобувати знання і практичні навички.

Заняття проходять з 10.00 до 18.00, щодня передбачені 2 брейк-кави і ланч для слухачів циклу. Після проходження курсувидається іменний сертифікат та навчання дає можливість отримати 25 атестаційних балів.
 

Підготуйте гарний настрій, клінічні питання та цікаві кейси, які б ви хотіли обговорити та приєднуйтесь до навчання!

Деталі та реєстрація по телефону +38 093 121 86 90 (Катерина)
bottom of page